Przejdź do treści
wcag

kontrast

Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu

wsparcie

Podkreśl elementy klikalne
deklaracja dostępności

Prowadzenie badań naukowych

Obecnie wszystkie sprawy związane z projektami nadzoruje Dział Projektów (nie zajmuje się już nimi natomiast Dział Nauki). Wszystkie informacje dotyczące projektów, wykaz konkursów, szkolenia i spotkania sieciujące, procedura składania wniosków projektowych, realizacja projektów, wykaz realizowanych projektów oraz kontakt do Działu Projektów znajdują się na stronie: us.edu.pl/pracownik/sprawy-naukowe/strefa-projektow.

 

Projekty badawcze krajowe

Komunikat w sprawie realizacji projektów badawczych w czasie pandemii COVID-19: ncn.gov.pl/aktualnosci/2020-07-13-komunikat-w-sprawie-realizacji-projektow-badawczych-w-czasie-pandemii-covid-19.

Pytania związane z rozliczanymi wnioskami w czasie trwania SARS-CoV2 należy kierować do mgr Karoliny Habdas z Działu Projektów (e-mail: karolina.habdas@us.edu.pl, tel. 32 359 16 10).

 

Awanse naukowe

Aby skutecznie przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawira SARS-CoV-2, uroczystości uniwersyteckie, promocje doktorskie i wręczenia dyplomu doktora habilitowanego zostały bezterminowo zawieszone. W związku z tym istnieje możliwość osobistego odbioru dyplomu (indywidualnie lub przez osobę pisemnie upoważnioną). Dyplomy można odbierać z zachowaniem reżimu sanitarnego w Dziale Nauki (budynek rektoratu Uniwersytetu Śląskiego, Katowice, ul. Bankowa 12, pok. 86).

Istnieje również możliwość bezpłatnego przesłania dyplomu pocztą tradycyjną za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wystarczy, że osoba zainteresowana złoży pismo skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach z prośbą o indywidualne wydanie dyplomu. Rekomendujemy przesłanie skanu takiego pisma drogą elektroniczną.

Pytania związane z odbiorem dyplomu należy kierować do mgr. Kamila Pakuły z Biura Doskonałości Naukowej działającego w ramach Działu Nauki (e-mail: kamil.pakula@us.edu.pl, tel. 32 359 20 43).

Dokumentację kierowaną do Biura Doskonałości Naukowej zaleca się przesyłać w formie elektronicznej. Dotyczy to przede wszystkim podań o indywidualne wydanie dyplomu doktora lub doktora habilitowanego oraz zawiadomień o nadaniu stopnia doktora lub doktora habilitowanego.

Biuletyn informacji pblicznej
facebook instagram twitter youtube issuu research gate issuu

Ważne dane kontaktowe:

Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie:
tel. 800 190 590

Całodobowa Infolinia Powiatowej Stacji Sanitarnej-Epidemiologicznej w Katowicach na temat koronowirusa:
tel. 660 686 917

Najbliższe oddziały zakaźne:

  • Bytom (Szpital Specjalistyczny nr 1, al. Legionów 49),
  • Chorzów (Szpital Specjalistyczny, ul. Zjednoczenia 10),
  • Tychy (Szpital Megrez, ul. Edukacji 102),
  • Cieszyn (Szpital Śląski, ul. Bielska 4).

Pełna lista oddziałów zakaźnych:  www.gov.pl.

Uniwersytet Śląski w Katowicach
ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice
tel. +48 32 359 22 22
NIP: 634-019-71-34

Kontakt dla mediów:
rzecznik@us.edu.pl

Kontakt w sprawie zamieszczania informacji na tej stronie: radoslaw.aksamit@us.edu.pl

© Copyright 2021 - All Rights Reserved