Przejdź do treści
wcag

kontrast

Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu Zmiana kontrastu

wsparcie

Podkreśl elementy klikalne
deklaracja dostępności

Ambasadorzy Teams

Lp. Imię  Nazwisko Wydział email
1  Izabela Nowak SPNJO izabela.nowak@us.edu.pl
2  Ryszard Kalamarz SPNJO ryszard.kalamarz@us.edu.pl
3  Natalia  Tomczewska-Popowycz WNP Sosnowiec natalia.tomczewska-popowycz@us.edu.pl
4  Agnieszka Turska-Kawa WNS agnieszka.turska-kawa@us.edu.pl
5  Mariola Paruzel-Czachura WNS mariola.paruzel-czachura@us.edu.pl
6  Dominik Adamek WNS dominik.adamek@us.edu.pl
7  Seweryn Kowalski WNSiT seweryn.kowalski@us.edu.pl
8  Joanna  Maszybrocka WNSiT joanna.maszybrocka@us.edu.pl
9  Agnieszka  Robaszkiewicz Wydział Humanistyczny agnieszka.robaszkiewicz@us.edu.pl
10  Adrian Robak Szkoła Filmowa im. K. Kieślowkiego adrian.robak@us.edu.pl
Biuletyn informacji pblicznej
facebook instagram twitter youtube issuu research gate issuu

Ważne dane kontaktowe:

Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie:
tel. 800 190 590

Całodobowa Infolinia Powiatowej Stacji Sanitarnej-Epidemiologicznej w Katowicach na temat koronowirusa:
tel. 660 686 917

Najbliższe oddziały zakaźne:

  • Bytom (Szpital Specjalistyczny nr 1, al. Legionów 49),
  • Chorzów (Szpital Specjalistyczny, ul. Zjednoczenia 10),
  • Tychy (Szpital Megrez, ul. Edukacji 102),
  • Cieszyn (Szpital Śląski, ul. Bielska 4).

Pełna lista oddziałów zakaźnych:  www.gov.pl.

Uniwersytet Śląski w Katowicach
ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice
tel. +48 32 359 22 22
NIP: 634-019-71-34

Kontakt dla mediów:
rzecznik@us.edu.pl

Kontakt w sprawie zamieszczania informacji na tej stronie: radoslaw.aksamit@us.edu.pl

© Copyright 2020 - All Rights Reserved